POZNAJ FUNKCJE I MOŻLIWOŚCI NASZYCH FOTOBUDEK

INTUICYJNE AUTORSKIE OPROGRAMOWANIE

Fotobudka została wyposażona w autorskie, funkcjonalne i intuicyjne oprogramowanie, które automatycznie prowadzić użytkownika przez kilka prostych kroków do wykonania zabawnej sesji zdjęciowej.


KILKA MOŻLIWYCH TRYBÓW DZIAŁANIA

Fotobudka działa w 3 różnych trybach aby efekt był jeszcze bardziej oszałamiający:

FOTOBUDKA

Fotobudka – automat wykonuje sesję zdjęciową składającą się od 1 do 4 wesołych ujęć. Efekt zabawy już po chwili odbierasz w formie wydruku.

Videobudka

W prezencie lub w ramach konkursu nagraj filmik video. Dzięki naszym integracjom swoje wideo będziesz mógł udostępnić w czasie rzeczywistym lub z opóźnieniem przez Facebook lub e-mail.

GREENSCREEN

Jest to automatyczna zamiana tła, która polega na zastąpieniu koloru zielonego – w tym wypadku koloru tła obrazem.


PERSONALIZACJA EKRANU STARTOWEGO

Oferujemy Państwu również zagospodarowanie ekranu powitalnego naszej fotobudki. Istnieje możliwość zapropjektowania całkowicie innego wzóru lub też podmiana zdjęć oraz tekstów.


WYBÓR KOLORU ZDJĘĆ

Sam zdecyduj jak będzie wyglądać Twoje zdjęcie lub film. Wyboru dokonujesz bezpośrednio na ekranie fotobudki.

KOLOROWE

CZARNO - BIAŁE

SEPIA


PERSONALIZACJA WYDRUKÓW

Dostosowanie zarówno grafiki jak i tekstu według Twoich upodobań. W pakiecie „Fotobudka na wesele” otrzymujesz od nas gotowe profesjonalne propozycje układów graficznych w różnych kombinacjach. Na wydruku jeśli chcesz zostaną wpisane Wasze imiona oraz data ślubu.


WYBÓR UKŁADU WYDRUKU

Poza indywidualną personalizacją wydruków oferujemy również możliwość ułożenia fotografi na paskach. To Państwo decydujecie w całości jak wyglądać będzie finalny wydruk.


PENDRIVE ZE WSZYSTKIMI ZDJĘCIAMI
W ELEGANCKIM PUDEŁKU

Wszystkie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, gify, filmy wykonane w naszej Fotobudce zapisywane są w wersji elektronicznej. Klient otrzymuje pendrive'a z materiałem w dniu usługi.
Po każdej imprezie tworzymy również galerię ze zdjęciami oraz gifami na naszej stronie – oczywiście chronione hasłem.


INDYWIDUALNE GADŻETY

Oferujemy również Państwu możliwość zamówienia indywidualnych gadżetów na Państwa imprezę. Mamy możliwość zaoferowania zarówno gadżetów drewnianych jak i wykonanych z grubego papieru.

Cena: wycena indywidualna


INTEGRACJE

Nasza fotobudka daje możliwość udostępniania zdjęć w internecie zarówno w czasie rzeczywistym jak i z opóźnieniem dzięki integracji z serwisem Facebook oraz klientem poczty e-mail.

EMAIL

Jeśli w miejscu imprezy dostępne jest łącze internetowe zdjęcia można przesłać na wskazaną skrzynkę e-mail. Istnieje możliwość także wysyłki z „opóźnieniem” po podłączeniu do sieci internet.

FACEBOOK

Użytkownicy mogą udostępnić zdjęcia na swoim koncie FB, lub bezpośrednio na profilu organizatora.

TWITTER

Użytkownicy mogą udostępnić zdjęcia bezpośrednio na swoim koncie Twitter..KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PO ZLECENIU


PENDRIVE

Jeszcze w dniu zlecenia po zakończeniu zabawy, przegramy Państwu na pendrive'a wszystkie zdjęcia w najwyższej rozdzielczości/filmy/gify oraz wydruki.

GALERIA ON-LINE

W ciągu max 48h po zleceniu na naszej stronie internetowej w Strefie Klienta stworzymy dla Państwa galerię zaszyfrowaną hasłem, zawierającą wszystkie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.