JAK DZIAŁA FOTOBUDKA?

7 KROKÓW WSPANIAŁEJ ZABAWY

Fotobudki wyposażone są w funkcjonalne i intuicyjne oprogramowanie, które poprowadzi Cię przez kilka prostych kroków do wykonania zabawnej sesji zdjęciowej.


INFORMACJE PODSTAWOWE

Zdjecia w kilka sekund

W naszych fotobudkach wykorzystujemy drukarki termosublimacyjnej, dzięki którym już po kilkunastu sekundach od zakończenia sesji odbierasz zdjęcia w najwyższej jakości.

Bez limitu sesji

Zamawiasz fotobudkę na określony czas super zabawy, w tym czasie możesz wykonać tyle sesji zdjęciowych ile tylko zechcesz.

Nie tylko Fotobudka

W naszej fotobudce możesz także nagrać krótkie video np. z życzeniami dla Młodej Pary jak również stworzyć śmiesznego gif-a.

Kompleksowa usługa

Dostarczamy kompleksową usługę bez ukrytych dodatkowych kosztów.


ZAAWANSOWANE OŚWIETLENIE STUDYJNE

Dzięki wbudowanemu zaawansowanemu oświetleniu studyjnemu, fotobudka nie potrzebuje dodatkowego źródła światła. Zamontowane oświetlenie posiada funkcję regulacji siły błysku i dostosowania do warunków panujących wewnątrz pomieszczenia. Dzięki połączeniu profesjonalnej lustrzanki z w/w oświetleniem otrzymujecie Państwo fotografie w jakości jak ze studia fotograficznego.


PROFESJONALNY MIKROFON

Nasza Fotobudka wyposażona jest w profesjonalny pojemnościowy mikrofon dzięki czemu idealnie nada się na wesela w roli "Videobudki", a goście weselni będą mogli zostawić unikatowe życzenia dla Młodej Pary.


WYSOKIEJ JAKOŚCI REKWIZYTY

Staramy się aby doświadczenia związane z naszą Fotobudką były jak najlepsze dlatego też dbamy o każdy element zabawy. Stawiamy na wysokiej jakości produkty. Nasze akcesoria wykonywane są z 6mm sklejki drewnianej na specjalne zamówienie. Dzięki czemu efekt na zdjęciach jest zdecydowanie lepszy niż w przypadku papierowych akcesoriów proponowanych przez wiele firm na rynku.

FUNKCJE I MOŻLIWOŚCI

INTUICYJNE OPROGRAMOWANIE

Fotobudka została wyposażona w autorskie, funkcjonalne i intuicyjne oprogramowanie, które automatycznie prowadzić użytkownika przez kilka prostych kroków do wykonania zabawnej sesji zdjęciowej.


KILKA MOŻLIWYCH TRYBÓW DZIAŁANIA

Fotobudka działa w 3 różnych trybach aby efekt był jeszcze bardziej oszałamiający:

FOTOBUDKA

Fotobudka – automat wykonuje sesję zdjęciową składającą się od 1 do 4 wesołych ujęć. Efekt zabawy już po chwili odbierasz w formie wydruku.

Videobudka

W prezencie lub w ramach konkursu nagraj filmik video. Dzięki naszym integracjom swoje wideo będziesz mógł udostępnić w czasie rzeczywistym lub z opóźnieniem przez Facebook lub e-mail.

GREENSCREEN

Jest to automatyczna zamiana tła, która polega na zastąpieniu koloru zielonego – w tym wypadku koloru tła obrazem.FILTRY DO ZDJĘĆ

Sam zdecyduj jak będzie wyglądać Twoje zdjęcie. Skorzystaj z 9 dostępnych filtrów. Wyboru dokonujesz bezpośrednio na ekranie fotobudki.

KOLOROWE

CZARNO - BIAŁE

SEPIA


INTEGRACJE

Nasza fotobudka daje możliwość udostępniania zdjęć w internecie zarówno w czasie rzeczywistym jak i z opóźnieniem dzięki integracji z serwisem Facebook oraz klientem poczty e-mail.

EMAIL

Jeśli w miejscu imprezy dostępne jest łącze internetowe zdjęcia można przesłać na wskazaną skrzynkę e-mail. Istnieje możliwość także wysyłki z „opóźnieniem” po podłączeniu do sieci internet.

FACEBOOK

Użytkownicy mogą udostępnić zdjęcia na swoim koncie FB, lub bezpośrednio na profilu organizatora.

TWITTER

Użytkownicy mogą udostępnić zdjęcia bezpośrednio na swoim koncie Twitter..

INFORMACJE DODATKOWE

WYMAGANIE TECHNICZNE

ZASILANIE

Potrzebujemy dostępu do zasilania w odległości ok. 15m od miejsca ustawienia fotobudki

Przestrzeń

W celu komfortowego funkcjonowania fotobudki potrzebna jest przestrzeń ok. 2 x 3 metry.

Czas montażu

Montaż prowadzony jest zawsze przed rozpoczęciem imprezy/wesela i nie jest wliczany w czas wynajmu.


KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PO ZLECENIU


PENDRIVE

Jeszcze w dniu zlecenia po zakończeniu zabawy, przegramy Państwu na pendrive'a wszystkie zdjęcia w najwyższej rozdzielczości.

GALERIA ON-LINE

W ciągu max 48h po zleceniu na naszej stronie internetowej w Strefie Klienta stworzymy dla Państwa galerię zaszyfrowaną hasłem, zawierającą wszystkie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.

Fotobudka Epic-Events
Znajdź nas na Instagramie